PRÍPRAVY VÝPRAVY >> 13 – ? Jún 2O2O 
10. jún 2020, 13:45

Nerád by som to zakríkol, ale zdá sa, že konečne je tu naozajský čundr bejbe. Pôjdeme nevieme kam, kadiaľ a koľko, nevieme kde budeme nocovať (spravidla asi len tak voľne pohodení) a nevieme prečo budeme robiť to, čo urobíme. Na všetky tieto veci ale máme nainštalovaný mozog a taktiež pribaľujeme mincu. Dúfame, že zostane nanajvýš pri hode mincou a nebude nutné hádzať aj mašľu, aj keď v kompánii s Hundrošom to určite nebude ľahké.

Čo teda vieme? Keďže gro výpravy tvoria dobre známi horehronskí hejtráci, určite budeme nútení ísť na HOĽU, lebo tam sa hejtráci ocitnú proste vždy. A chceme si dať slávne voňavé muránske buchty. Veľa muránskych buchiet. A nadôvažok chceme prežiť, o čo sa plánujeme vehementne usilovať.

Štartujeme v sobotu 13-ho 6-ty dvadsať dvadsať. Kto má chuť sa zapojiť - kedykoľvek, kdekoľvek, na koľkokoľvek - nech sa ohlási na urgentnom príjme hundravo-hejtersko-hajtráckej kliniky. Ako sami isto tušíte, nanešťastie to môže byť psychadelické. Šťastím v nešťastí však je, že na spriatelený OLÚp PH, a.k.a. Kaštieľ, by to nemalo byť zas až tak ďaleko.

Pre nezapojených zvedavých sem-tam priamo z terénu bezpečnostne ohlásim(e) čo sa s nami deje. Môžete skuknúť na:

webekacko.com


alebo alternatívne na:

twitter.com/webekacko